Українська телезірка, дружина народного депутата Віктора Медведчука Оксана Марченко поділилася постом у соціальній мережі. Вона постала перед публікою в щоденному вигляді і звернулася до українців.

Відповідну публікацію Оксана Марченко продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі, в моїй професійній кар'єрі були тисячі інтерв'ю... з королями і космонавтами, зірками балету, естради, кіно, політиками, духовними лідерами, письменниками, акторами... людьми дуже відомими і зовсім простими. Але зустрічі з людьми, які подарували мені паломницькі поїздки, дуже відрізняються від усього, що було раніше. Всі ці люди інші-вони наділені особливою силою духу, яку знайшли через страждання, подолання, покаяння і любов... вони виринули на іншому духовному рівні, у багатьох з них стільки світла, що зігріваєшся від них сам і відчуваєш це через екран", - підписала пост Оксана.

Крім цього, телезірка написала про те, що вдячна людям, які по-своєму унікальні.

"Вони розповідають і показують тисячам відчайдушних душ, як швидше знайти проталіну з-під льоду горя, яке задушує своєю безвихіддю. Я вдячна їм за їх "донорство", я вчуся у них стійкості і силі", - продовжила знаменитість.

Фолловери не змусили себе чекати і почали коментувати пост Оксани Марченко.

"Є така приголомшлива людина. Справжній "душевний донор"", "яка ви прекрасна😍", "Нехай ваш проект продовжує жити❤️❤️❤️", " чудового дня хочу вам побажати, дорога моя Оксаночка ❤ ️ ✅ 🙏 💐 ви просто диво😍 🥰 😍 🥰", - залишають коментарі фоловери української телеведучої.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко розповіла про народну притчу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Оксана Марченко звернулася до народу.

Також портал "Українці" писав, що популярна ведуча Оксана Марченко розповіла про найбільші гріхи.