Знаменитий російський актор, популярний шоумен, телеведучий, зірка нового серіла "Чикатило", завидний "серцеїд" Дмитро Нагієв розмістив пост в соціальній мережі. Він показався в звичному для себе вигляді на борту літака.

Відповідну публікацію Дмитро Нагієв оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Приношу тимчасові вибачення за щирі незручності. Не треба дивитися з жалю, як на єдиного, хто вижив з камікадзе. І так, секс оргії - це не моє. Просто похвалився", - підписав відеоролик російський актор.

Багатомільйонна публіка, підписана на популярного телеведучого, досягла позначки в 9 мільйонів чоловік. Шанувальники телезірки пильно стежать за кожним постом свого улюбленця. Вони не забувають про себе нагадувати і коментують кожен пост за участю Дмитра.

"Своєю чудовою мімікою ви нагадуєте великого Євстигнєєва👏👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥", "Не вірю)) ти не п'єш я все пам'ятаю😅", "я єдина, хто розглядала ланцюжки з кулонами (підвісками)?!🙈 🤭 "Чай з лимоном вприкуску😂", "блін , так смачно випив. Аж коньяку захотілося😂", "роздільне харчування! "Чайок" окремо від лимончика!", "Дмитро ви", "чорт забирай - як же ви смачно п'єте😂 😂"," Дімон красень", "відразу ж захотілося випити коньяку з лимончиком️️️", - залишають коментарі фоловери успішного актора.

Коментарі на пост Дмитра Нагієва в Instagram
Коментарі на пост Дмитра Нагієва в Instagram

Коментарі на пост Дмитра Нагієва в Instagram
Коментарі на пост Дмитра Нагієва в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий російський актор Дмитро Нагієв звернувся до аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Дмитро Нагієв прийшов у гості на популярне шоу до Івана Урганта.

Також портал "Українці" писав, що популярний телеведучий Дмитро Нагієв показав свій відпочинок в Сонячній пустелі.