Популярна українська актриса, колишня "Холостячка", чарівна Ксенія Мішина поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася з двома чоловіками, з якими працює закордоном.

Відповідний пост Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Отже, зараз я отримую незвичайний, професійний досвід в Хорватії. Я не уявляла, що одного разу можуть відкритися для мене подібні можливості: грати іншою мовою, вивчати поведінку і ментальність іншого народу в творчому діапазоні, взаємодіяти і творити. Спочатку, отримавши таку пропозицію я насилу вірила в те, що мені вдасться за короткий термін впоратися з абсолютно незнайомою мовою", - підписала фотографії українська телезірка.

Крім цього, Ксенія написала про те, що робочий процес в іншій країні не особливо відрізняється від рідного.

"Сказати, що процес сильно відрізняється від нашого-напевно ні! Тільки менша кількість сцен дає можливість тоншити і знімати по 10 дублів. Прекрасне місто Осієк, скромний, затишний, Європейський. Холодно! Ви вже в курсі, що не терплю холод, не дозволяє мені досить насолоджуватися, але все ж цінність такого досвіду для мене неймовірна!", - звернулася до аудиторії успішна актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Численна публіка не змусила себе чекати і почала залишати свої коментарі.

"Пишаємося Вами 😻 💪 далі-тільки більше 🔥 з нетерпінням будемо чекати прем'єри😍", "вау ♥ ️вітаю Вас! Красуня🕊♥️", "Нехай Вам супроводжує удача, легкої роботи", - залишають відгуки фоловери зірки.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Ксенія Мішина здивувала публіку раптовою заявою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина показала аудиторії незвичайний фільм.

Також портал "Українці" писав, що Ксенія Мішина показала справжню ніжність.