Відома телеведуча, популярна мандрівниця Жанна Бадоєва поділилася постом у соціальній мережі. Вона постала перед публікою в шикарному вигляді в іспанській столиці.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"До речі, в Мадриді багато чоловіків бажають заплатити за дівчат в ресторані, але.... не можуть, хочуть одружитися, але ... не можуть!!! Чому, питаєте ви? А я вам розповім завтра вранці о 10: 15, Якщо ви включите телевізор і подивіться випуск про Мадрид))) пишіть потім і поговоримо)))) P. S. Хто не встиг подивитися програму в ефірі, можете вже на ютуб. Посилання в сторіз", - звернулася до публіки українська телеведуча.

Аудиторія, яка вже давно підписана на сторінку телезірки, досягла позначки майже в 2 мільйони чоловік. Фолловери з особливим інтересом спостерігають за постами своєї улюблениці, залишаючи безліч коментарів.

"Із задоволенням дивимося щонеділі цю програму, я і зятя іспанця підсадила на недільний перегляд, а завтра про Мадрид обов'язково будемо дивитися.... разом з зятем😀 😀 😀", " тому що фемінізм 😁 а фото Прекраснае😍 🔥 🙌", "ООО, будемо дивитися! Хоча і так знаємо😁 🇪 🇸", " обов'язково подивимося! Ми любимо цю передачу! Спасибі вам, Жанна, за цікаву інформацію, неординарне відео, розповіді про долі і про інше життя людей.", "У мене звичайно є один варіант, але він вам не сподобається😃", "чекаємо, Жанна!",- залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Жанна Бадоєва показала принади іспанського міста.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Жанна Бадоєва розповіла про перше кохання.

Також портал "Українці" писав, що Жанна Бадоєва розповіла про стародавнє місто.