Відома українська артистка і актриса Віра Брежнєва поділилася постом у соцмережі. Вона звернулася до публіки і повідомила приємну новину для жіночої аудиторії.

Відповідну публікацію Віра Брежнєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Запущено в роботу 🚀 дуже задоволена своєю робочою поїздкою на завод в Італії. Продукти @verabeauty.official в процесі створення проходять мій особистий тест-драйв на концертах і в повсякденному житті, паралельно - тести візажистів бренду, щоб отримати статус "запускаємо". Але перш - я разом з командою ретельно відбираю текстури, шукаю або створюю в лабораторіях відтінки, які потенційно можуть стати частиною VERA", - підписала публікацію українська зірка.

Крім цього, Віра розповіла про те, що дуже скоро буде запущений дуже цікавий і новий проект.

"Відвідування заводів - важлива складова діяльності бренду і один з моїх улюблених етапів. 🤍 А робота в компанії іноземних колег, обмін досвідом, спільний вибір текстур, перегляд трендів дуже надихають! Але важливий підсумок-створити той самий ідеальний продукт 🌟 зовсім скоро запустимо дещо дуже класне!!!А поки-напишіть ТОП 3 засобів декоративної косметики,які ви використовуєте найчастіше 🤎", - продовжила співачка.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

Численна публіка, підписана на сторінку артистки, не змусила себе чекати і почала залишати коментарі під постом зірки.

"Як класно, чекаю нових продуктів 😍 користуюся в основному вашим брендом) топ три 3 засоби: Палетка 01 sun kiss окрема любов, олівець для брів blond, туш lush condom 😍", "позитивна фотка🤍. Ну а косметика... Я ж хлопець - все аскетично🧘 - мило ручної роботи і шампунь з пастою😏", "так ось як виглядає рай😄", - залишають коментарі фоловери популярної артистки.

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Нагадаємо, що відома артистка Віра Брежнєва показала своїх дочок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Віра Брежнєва вирушила на відпочинок у теплі краї.

Також портал "Українці" писав, що Віра Брежнєва привітала Монатіка з днем народження.