Відома українська артистка, талановита і успішна співачка, чарівна актриса, хрещениця народної артистки Ірини Білик Аліна Гросу розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася в непередбачуваному образі, який знатно розсмішив аудиторію.

Відповідну публікацію Аліна Гросу розмістила у своєму акаунті в Instagram.

У публікації можна побачити відмінне почуття гумору актриси. Вона зняла себе на відео для популярної мережі Тікток.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

"😂 😂 😂дівчатка, Ну ви зрозуміли, що залишилося всього лише 45 днів до літа ?))) Коротше, якщо бікіні від купальника налазить тепер тільки на щоки, робимо з нього маску і не паримося 🤪 на море не факт що ми поїдемо, а сльози жінку точно ніколи не прикрасять 😉 П.С. вже передчуваю, як журналісти побачивши мене під цим ефектом писатимуть, Аліна Гросу поправилася 😂 😂 🤣 чекаю)))", - підписала публікацію українська зірка.

Численні фоловери, підписані на сторінку успішної артистки, ретельно стежать за кожним постом своєї улюблениці. Фанати не забули про себе нагадати і почали коментувати відеоролик співачки.

"Надеемся сподіваємося у журналістів теж є почуття гумору😉", "😂 Аліна ти супер, дуже прикольні відео 🔥👏", "😍 🔥🔥🔥👌🏻😄 you looks fit anyway ❤❤❤ @alina_grosu🤗 😂", "Аліна, якому німецькому шоколаду надаєте перевагу) Передам😂", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська артистка Аліна Гросу знатно розсмішила публіку своїм відеороликом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Аліна Гросу показала, як вона наводить марафет.

Також портал "Українці" писав, що відома актриса Аліна Гросу звернулася до публіки.