Відома українська телеведуча, дружина народного депутата Віктора Медведчука Оксана Марченко поділилася відеороликом в соцмережі. Вона постала перед українцями в звичному вигляді і звернулася до публіки з історією з народу.

Відповідну публікацію Оксана Марченко продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі, зараз багато людей надсилають мені чудові притчі-ось одна з них: Коли Бог хотів створити рибу, він звернувся до води. Коли Бог хотів створити дерева, він звернувся до землі. Коли Бог хотів створити людину, він звернувся до самого себе. І сказав Бог: "створимо людину за образом Нашим і подобою нашим" Але якщо вийняти рибу з води, вона загине, і якщо вирвати дерево з землі, воно теж вмирає.Таким же чином, коли людина відділяється від Бога, він вмирає. Бог є джерелом нашого життя. Нам необхідно бути єдиними з Ним, тому що тільки в ньому існує життя. Давайте пам'ятати, що вода без риби залишається водою, а риба без води-ніщо. Грунт без дерева залишається грунтом, а дерево без грунту-ніщо. Бог без людини залишається Богом, але людина без Бога – ніщо", - прокоментувала відеоролик телеведуча.

Крім цього, Оксана написала про те, що зовсім скоро вийде новий випуск її проекту.

"7 серія мого проекту "Паломниця" розповість про Зимненському жіночому Святогірському Успенському монастирі. Про історії людей, у яких в спілкуванні з Богом починалося нове життя. Посилання на серію - в шапці профілю", - звернулася до публіки телезірка.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Нагадаємо, що успішна телезірка Оксана Марченко попросила українців про послугу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Оксана Марченко заговорила про найстрашніший гріх.

Також портал "Українці" писав, що Оксана Марченко розповіла про те, як влаштована сучасна людина.