Аманда Еббінгтон вперше поділилася про те, що пережила після розлуки з колегою по цеху Мартіном Фріманом, побоюючись, що їх дітям може бути завдано "непоправної шкоди".

Про це повідомило Daily Express.

47-річна Аманда Аббінгтон тепер каже, що вважає, що її синові, 15-річному Джо, і 12-річній дочці Грейс, яку вона ділить з 49-річною зіркою Шерлока Мартіном Фріманом, може знадобитися терапія. Актриса расскахада про "непоправний збиток", який, можливо, завдала пара своїм розлученням.

Зірка міс Селфрідж Аманда і Мартін розлучилися в 2016 році, провівши разом майже два десятиліття, і пара навіть залишилася друзями після розлуки.

Аманда Еббінгтон
Аманда Еббінгтон

Тепер вона розповіла про ту шкоду, яку їх розкол міг завдати їх двом дітям, оскільки вони вже досягли підліткового віку і все розуміють.

Аманда, яка є послом кампанії "психічне здоров'я "Все в порядку", сказала своїм 49 100 передплатникам в Instagram, що її обговорення можуть засмутити її колишнього партнера, який часто зберігає своє особисте життя в таємниці.

У прямому ефірі Instagram зірка Вулфа сказала: "я думаю, що мене турбує, якщо я прикидаюся, що я Приклад Степфордської дружини, а це насправді не так. Я впевнена, що завдала їм непоправної шкоди, і в якийсь момент вони підуть на терапію через Мене і Мартіна».

Актриса з Лондона продовжила обговорювати своїх дітей, які, як вона і Мартін сподіваються, будуть чесні з ними.

Мартін Фріман
Мартін Фріман

"Якщо я можу навчити їх (Джо і Грейс) говорити про це, сказати, що нема чого боятися або соромитися того, через що ви проходите-напиваєтеся ви або пробуєте наркотики, що б ви не робили-Будинок Це місце, де ми жимев, це безпечне місце, де можна говорити все, що завгодно", - сказала вона.

Аманда зауважила:"це те, чого я прагну, і до чого прагне Мартін – створити місце, де вони нічого не приховують".

Далі вона сказала, що обговорення психічного здоров'я з двома її дітьми має вирішальне значення, і сподівається, що вони знають, що деякі часи можуть бути "важкими".

"Щоб приховати це від моїх дітей, що іноді я впадаю в депресію або якщо я приймаю антидепресанти, що ви говорите про всі ці проблеми з психічним здоров'ям? Ви кажете, що вони образливі і не повинні відбуватися? Я не хочу цього", - зізналася вона.

Аманда шокуюче розповіла, що її син Джо був в жаху після того, як дізнався, що троль в соціальних мережах побажав їй смерті кілька років тому в Твіттері.

Аманда Еббінгтон
Аманда Еббінгтон

Звертаючись до розглянутого твіту, вона сказала: "ідея про те, що хтось має менталітет говорити ці речі людям, навіть не замислюючись про хвильовий ефект цього, - це випадкова ненависть, яку я вважаю дійсно розчаруванням. Ви можете створити анонімний аккаунт і знищувати людей. Якби я не була в більш сильному місці, коли я весь час отримувала ці твіти, я не знала, що б я зробила".

Відверто кажучи про свою власну боротьбу з психічним здоров'ям, у зв'язку з якими вона шукала терапію, Аманда сміливо сказала: "я ненавиділа себе стільки років. Я думала, що недостатньо хороша для будь-яких відносин. Я була недостатньо хороша для своїх батьків або будь-якої іншої ситуації, і коли я проходила регулярну терапію, це як: "так, я в порядку, я в порядку".

Мартін Фріман
Мартін Фріман

Одкровення Аманди відбулися лише через кілька місяців після того, як в січні вона оголосила, що розлучилася зі своїм чотирирічним партнером Джонджо О'нілом.

Раніше, обговорюючи свої стосунки з Мартіном, Аманда розповіла, що колишній парі вдалося зберегти в секреті своє розставання протягом декількох місяців.

В інтерв'ю The Sunday Times у квітні 2018 року вона сказала: "Коли ми розлучилися, ніхто не знав, ми нікому не сказали, крім кількох важливих людей, тому що вони повинні були знати, через логістику готелів та іншого. Це зайняло шість місяців, щоб він визнав, і більша частина цього відбулася, коли ми працювали над Шерлоком. Ми були професійними, і ми збиралися влаштувати шоу і бути ввічливими один з одним".