Відома українська телеведуча, зірка тревел-шоу " Життя інших" Жанна Бадоєва розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона показалася з чоловіком і розповіла історію, з якою нещодавно зіткнулася.

Відповідний пост Жанна Бадоєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку!!! вчора давала інтерв'ю одному виданню і журналіст мене запитав про...перше кохання. А це, щоб ви розуміли, сталося зі мною в сьомому або у восьмому класі))) дуже довелося напружитися , щоб щось згадати))) а ви пам'ятаєте свою першу любов і, може, є серед моїх читачів ті, хто разом зі школи ?)) Діліться своїми історіями, дуже цікаво)))) а я пішла знімати "життя інших"! @zhizndrugih #перваялюбовь", - підписала публікацію українська телеведуча.

Численна публіка, підписана на сторінку телезірки, з особливим інтересом спостерігає за всіма публікаціями своєї улюблениці. Люди активно коментують кожен пост знаменитості, і цей - не став винятком.

"Перше кохання... Так... це здорово. У нас з чоловіком вона перша і остання. У 9 класі познайомилися. Школа, армія, інститут. І вже 47 років разом. Два сини, три внучки і один онук. Ми щасливі. 🙂 ", "З першою і (сподіваюся) останньою і єдиною в шлюбі вже 33 роки😂. І так буває❤️", "Мої батьки зі школи разом, вчилися в одному класі, потім одружилися і вже 49 років разом!😁 ♥ ️", - залишають відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Жанна Бадоєва розповіла про зйомки своєї передачі.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Жанна Бадоєва здивувала публіку своєю самокритичністю.

Також портал "Українці" писав, що популярна телезірка Жанна Бадоєва розповіла про унікальний острів.