Популярна українська артистка, талановита і чарівна співачка, успішна Настя Каменських оприлюднила відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася зі своєю подругою і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Настя Каменських розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Дієти: так/ні @annchuk @doctor_komissarova продовження попереднього посту ➡ ️ ️ ️ ➡ ️ Часть️ Частина 2: я знаю, як вас цікавить тема харчування та дієтології. Саме тому ми з @annchuk поспілкувалися з лікарем ендокринологом - дієтологом @doctor_komissarova . Дивіться повне відео, а наш похід в супер маркет, битву за їжу і рецепт смачного різотто в youtube NKofficial", - підписала публікацію українська артистка.

Багатомільйонні фанати, підписані на сторінку зірки, з пристрастю спостерігають за особистим життям і кар'єрними сходами співачки. Вони не забувають про себе нагадувати і коментують кожен пост своєї улюблениці.

"NK, дякую за твої слова 🤍 Ти прекрасна", "Крута тема, дякую🙌 і, Настя, Ви прекрасна і ви надихаєте❤️", "дієти не працюють.. тільки збалансоване харчування і спорт дає стійкий і довгий результат👌 💪 Все перевірила.. 48 років!!! Думаю не погано👌 💪", "спасибі, це важливо. Важливо відчути що і зірки теж прості смертні, і ви теж працюєте над своїми затискачами як і просто жінки) успіхів нам)", "Настя, спасибі Вам і Вашим дівчаткам!!! Іноді просто потрібно почути правильні слова, які відгукуються у власній душі і свідомості, щоб почати вчитися любити себе!! Дівчатка рулять!!!❤ ️ ", - залишають відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що відома артистка Настя Каменських заінтригувала публіку незрозумілим зверненням.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна співачка Настя Каменських показала свій відпочинок біля бездонного моря.

Також портал "Українці" писав, що Настя Каменських показала свій вигляд на відпочинку в Мексиці.