Популярна співачка Настя Каменських оприлюднила унікальний пост у соціальній мережі. Вона показала свої відверті фотографії і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Настя Каменських оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"До / Після... Ви знаєте, я багато років соромилася виставляти ці фото. І раніше ніколи б не показала їх. Проте ... реаліті так реаліті😊 я завжди максимально відкрита з вами, і хоч я довго соромилася і переживала, і дуже часто не сприймала себе, зараз я прийшла до того що ми повинні... Ми просто зобов'язані‼️любить ️ любити себе. Неважливо, скільки кілограм, неважливо, як ми виглядаємо. Головне-це прагнення і бажання ставати краще і сприймати саму себе. Ставати краще і йти до прийняття себе🙏 Не для інших, не для коментарів, не для громадської думки. А виключно для самої себе. Я рада, що нарешті я прийшла до цього. Дівчатка, пам'ятайте про це завжди! Ви у себе найважливіші", - підписала публікацію українська артистка.

Крім цього, Настя написала, що потрібно любити себе, не дивлячись ні на що.

"Любіть себе❤️нехай іноді кілограми додаються або зменшуються. Нехай часто мені пишуть негативні коментарі і засуджують за вагу, засуджують, що я багато тренуюся, стежу за харчуванням, але все одно не відповідаю загальноприйнятим ідеалам 90-60-90. Але це не привід картати себе", - звернулася до публіки зірка.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Публіка не змусила себе чекати і тут же почала залишати коментарі під постом зірки.

"Настя, ви прекрасні в будь-якій вазі, в будь-якому одязі!)) Обожнюю Вас і вашу творчість!!))) 😍 😍 ", "ПРИ БУДЬ-ЯКИХ КІЛОГРАМАХ ХОРОША НАСТЯ!!!!!😍 ", "Найголовніше в житті здоров'я а все інше нісенітниця ❤️❤️❤️", - прокоментували пост фоловери знаменитості.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Настя Каменських здивувала публіку незрозумілим знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна артистка Настя Каменських показала свій відпочинок.

Також портал "Українці" писав, що Настя Каменських показала пишний живіт.