Дружина нардепа Віктора Медведчука, українська телеведуча Оксана Марченко розмістила пост у соцмережі. Вона показала жахливі кадри і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Друзі, так прекрасно усвідомлювати, що ми всі на Землі брати і сестри. З єдиними цінностями, умінням любити і дарувати добро, мріями про мирне небо і щастя наших дітей. Але що ж у нас сталося і зламалося, брат?... так гірко сьогодні шукати відповідь на це, на жаль, риторичне питання. Чому ми перестали чути один одного, піклуватися один про одного? Чому лише зло тепер стоїть між нами, вбиваючи в нас все людське? Адже воно зробило нас схожими на кровожерливих язичників, які завойовували народи і примушували їх вбивати один одного. Змусило забути всю радість, що об'єднувала нас в думках про прекрасне, світле майбутнє", - підписала відеоролик українська телезірка.

Крім цього, Оксана закликала людей бути добрішими один до одного.

"Давай будемо сильнішими за це, брате! Адже віра в заповіді Бога, в силу любові і взаєморозуміння - це найкращий Світанок мирного дня!", - продовжила телезірка.

Шанувальники телезірки не обділили увагою свою улюбленицю і залишили чимало відгуків під відеороликом знаменитості.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

"Цей ролик потрібно показувати замість реклами 👏❤️", "Головне питання-навіщо? ДЛЯ чого ці війни? Кому від цього краще? Кому легше? Мені здається, що тільки уряду, вони дуже вигідно на темі війни відмивають гроші", - коментують публікацію юзери соцмережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко розповіла про найстрашніший гріх.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Оксана Марченко закликала звернути увагу на жебраків.

Також портал "Українці" писав, що Оксана Марченко розповіла про батьківську суботу.