Відомий український музикант, автор і виконавець Сергій Бабкін розмістив відеозвернення в соціальній мережі. Він показався в щоденному вигляді і звернувся до шанувальників з приємними новинами.

Відповідну публікацію Сергій Бабкін оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"У мене фантастичні новини!🎉 Я анонсую старт конкурсу "каверів" на пісню "Вона знає". І для того, щоб участь могли взяти всі ви (адже кожна людина унікальна і талановита в чомусь своєму)-максимально розширюємо поняття "кавера"! Це може бути будь-який креатив - не тільки виконати пісню, а й малювати, танцювати, знімати відео, навіть в'язати, все що завгодно! Будь арт, будь-яка ваша фантазія! Головне, щоб у роботі звучала "Вона знає" і кавер був опублікований у ваших соц. мережах з хештегом #воназнає_сб", - підписав пост Сергій.

Крім цього, талановитий артист розповів про те, що учасників чекають великі призи.

"Призи теж неймовірні — творець кращого "кавера" отримає особливий подарунок-невеликий персональний "zoom-созвон" / міні-квартирник. А також Супер-Бокс з подарунками від мене!🥰 ", - продовжив український музикант.

Фото Сергія Бабкіна
Фото Сергія Бабкіна

Численні фанати, підписані на сторінку співака, не обділили його своєю увагою. Вони залишили чимало коментарів під відеозверненням артиста.

"О Дедкін )", "Хамло! На голосі країни, замість по скоріше вигнати дівчину зі сцени міг би підтримати, як Тіна Кароль!!!!",- залишають коментарі фоловери українського музиканта.

Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram
Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram

Нагадаємо, що український музикант Сергій Бабкін спародіював Людмилу Гурченко.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярний артист Сергій Бабкін і Юрій Ткач спільно заспівали відому пісню.

Також портал "Українці" писав, що талановитий співак Сергій Бабкін показав закулісся гумористичного шоу.