Відома українська співачка Анастасія Приходько вже давно стала об'єктом підвищеної уваги. Багато хто здогадувався, що Настя знаходиться в цікавому положенні.

Але сама співачка не коментувала чутки. Тримали язик за зубами і близькі друзі співачки. І ось сьогодні 11 Квітня сама Настя на своїй сторінці в Facebook розвіяла плітки навколо своєї персони.

Фото Анастасії Приходько
Фото Анастасії Приходько

"Я не торгувала вагітністю. Це занадто особисте. Я публічна людина, і по ідеї, - я давно повинна була пробігтися по всіх телеканалах і розповісти чудову новину і хайпануть на цьому. Але, ви ж мене знаєте, я не така! Я дуже бережу сімейні цінності. Мені дуже хотілося і хочеться якомога довше захистити маленького чоловічка від великого дорослого світу, тим більше, коли він був ще тільки у мене під серцем. Саме тому, моя третя вагітність була під сімома печатками і я вдячна команді @maska що зберегли цю новину якомога довше. Але, тепер все стало відомо. І так, третя дитина це прекрасно. Мене переповнює щастя і я вся в мамських турботах", – написала Анастасія Приходько.

пост Анастасії Приходько у Фейсбук
пост Анастасії Приходько у Фейсбук

Шанувальники Анастасії з радістю зустріли цю новину і побажали майбутній мамі здоров'я.

"Ураааа.. Мої найкращі побажання новому чоловічкові і щасливим батькам!", – пише Олексій Рябчин.

"Вагітність-це прекрасно! А чому напівгола???? Треба було і труси з косухой зняти. Відразу б всі помітили ваше цікаве положення. А палець вгору, я так розумію всім читаючим вас?", – зазначила неналежну позу користувачка Тетяна Воропай.

"Фото в сукні або в сарафані було б цілком достатньо щоб зрозуміти ваше становище. Це дійсно, настільки особисте, що його охороняти треба від сторонніх очей, а не виставляти ось так от", – додала Ольга Калініна.

коментарі на сторінці Анастасії Приходько
коментарі на сторінці Анастасії Приходько