Успішна і талановита українська співачка, телеведуча Тіна Кароль розмістила відеоролик в соцмережі. Вона показала зйомки нового кліпу і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Тіна Кароль оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Backstage нового кліпу ! Складно акторськи, фізично, але неймовірно цікаво і концептуально. Дивись кліп на @youtube, знайди підказки до секрету... 😜 CREDITS: Director/DOP Indy Hait @indy.hait Executive producer/Producer/1AD Max Tukanov @max_tukanov Production designer Alex Velichko Choreographer Marina Kusheva @dnndbdhdhdueuk Co-writer music, lyrics Tina Karol & Arkadiy Alexandrov. Arrangement Arkadiy Alexandrov, @arkasha_musiq Stylist Olga Revutskaya @olya_revutskaya Makeup Natasha Strilchuk @natastrilchuk Hair Stylist Natasha Braslavich @natalibraslavich_hair Gaffer Valentin Tishenko @valsonsonv Production 7 KOPEKS FILMS @7kopeksfilms Making of director Alina Symonenko @spromojna #тинахорошийпарень #tinakarol #тинакароль", - підписала відеострічку популярна співачка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку знаменитості, не могла не відреагувати на відеоролик Тіни. Фанати активно коментують кожен пост своєї улюблениці, і цей - не став винятком з правил.

"КАЙФ😍 😍", "дуже сподобався кліп❤❤️", "Тіна, що з вами відбувається?", "Загадка, а значить-розгадка: поцілунок з @olya_revutskaya🤔, відносини і тяга до жіночої статі !!?", "Ох вже ці підказки, ребуси @tina_karol не жінка, а загадка", - залишають відгуки фоловери української артистки.

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Нагадаємо, що відома українська співачка Тіна Кароль заінтригувала публіку.

Як раніше повідомляв портал "Українці, новий репертуар знаменитої Тіни Кароль не оцінили фанати.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Тіна Кароль показала закулісся музичного шоу.