Популярна українська артистка, відома і успішна співачка, продюсер Наталія Могилевська опублікувала пост у соцмережі. Вона показалася в красивому вигляді і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Основне питання, яке вас турбувало "чим зайнятися на локдауні?", "ось дуже нудно, нестерпно", "куди вбити зайвий час", "Що нового прочитати або подивитися?", "розкажіть, чим ви займаєтеся під час карантину". У мене під час локдауна все так само мало часу, але при цьому я рада, що немає тієї звичайної суєти, через яку присутній щоденний стрес, тому вирішила написати і поділитися своїм розкладом. Ви можете зробити свій день дуже позитивним, цікавим і все буде добре!", - підписала фотографію українська артистка.

Крім цього, талановита співачка написала, як проходить її день на карантині.

"Ранок я присвячую навчанню і тренуванням онлайн. Я займаюся спортом на дошці Євмінова або фітнесом. Вечір-присвячений самопізнанню і медитаціям. Згадую цінні приємні моменти і запам'ятовую те, що призводить до позитивних результатів. Я шукаю радість і полегшення. Зцілюю свій внутрішній світ і з кожним днем все простіше дивлюся на речі", - поділилася знаменитість.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська розповіла про професію, якій присвятила своє життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці, український продюсер Наталія Могилевська поділилася втратою.

Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська розповіла про найкрасивіші місця в Києві.