Знаменита українська актриса, кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики, зірка серіалу "Інтерни", колишня дружина топового шоумена Гаріка Харламова Христина Асмус оприлюднила шикарний знімок у соціальній мережі. Вона показалася в обтягуючому костюмі на тренуванні в спортзалі.

Відповідну публікацію Христина Асмус оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Мене зламали.... Емоційно. Коли я займалася спортом... ️ ️ Я кинула гімнастику 17 років тому 😱 і багато років навіть думати не могла про спорт, не те що дивитися різного роду трансляції... 🙈Настільки травматичним морально він був. Якщо цікаво, буду розповідати...", - підписала знімок знаменитість.

Численна публіка, підписана на сторінку зірки, не залишила свого кумира без уваги. Передплатники залишають відгуки під кожним постом знаменитості – і цей - не став винятком.

"Хто теж приходить у форму? Давайте разом, будемо підтримувати один одного 👍", "розкажіть будь ласка 🙂 ви дуже струнка і красива", "цікаво!😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻", "Звичайно цікаво! Навіть не уявляю, що повинно було статися☺Для мене завжди Синхронне плавання було задоволенням, я бігла на тренування☺️", "цікаво! Буду чекати 😊", - коментують знімок фоловери російської актриси.

Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram
Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram

Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram
Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram

Нагадаємо, що популярна російська актриса Христина Асмус показала свій новий вигляд на вечірці.

Як раніше повідомляв портал "Українці, відома актриса Христина Асмус розповіла цікаву історію.

Також портал "Українці" писав, що популярна Христина Асмус показала свої спортивні навички.