Відома українська співачка "королева" шоу-бізнесу, скандальна Оля Полякова розмістила публікацію в соцмережі. Вона звернулася до публіки з приємною новиною.

Відповідний пост Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Приємна новина! Я стала партнером проекту #проковід від @unicef_ukraine та INSCIENCE. У ньому вчені і медики діляться перевіреною інформацією про коронавірус, медицину і науку", - підписала пост українська зірка.

Крім цього, Оля написала про експертів і запропонувала задати їм питання, що цікавлять.

"Отже, знайомтеся з експертами і задавайте їм питання під цим постом, вони відразу ж будуть реагувати на них. - Олександр Коляда-генетик -Ольга Маслова-кандидат біологічних наук -Олена Лівінська-мікробіолог -Катерина Симоненкова-педіатр -Іванка Небор-український доктор, працює в США - Дар'я Симчук - доктор-реаніматолог - Роман Пономаренко - доктор-інфекціоніст ковидного госпіталю", - поділилася знаменитість.

Чисельна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не забула про себе нагадати і залишила чимало коментарів під постом скандальної артистки.

"Продалася, Оля в черговий раз. Що не зробиш за гроші, тепер вакцину анімує колоти. Ось партнером стала, з якого переляку? Всі фахівці, доктора і Оля там️️", "розчарована в вас😢", "мені цікаво, чи багато доведених випадків повторного зараження covid? Якщо вже хворіли, яка ймовірність знову заразитися", - залишають коментарі фоловери української артистки.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що скандальна співачка Оля Полякова звернулася до публіки з цікавою новиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна артистка Оля Полякова показала своє дозвілля з двома чоловіками.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Оля Полякова показала, чим вона замається під час карантину.