Популярна українська телезірка, дружина народного депутата Віктора Медведчука Оксана Марченко розмістила відеофайл у своєму акаунті в соцмережі. Вона звернулася до публіки з важливими словами.

Відповідний пост Оксана Марченко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Друзі, в нашому паломництві чергова зупинка, коли ми знову #поговорімоважном як відомо, найбільший гріх - це вбивство. Особливо коли брат забирає життя, подароване Богом, у свого брата. Не розуміючи, що він залишає сиротою всю сім'ю: забираючи сина у матері, чоловіка - у дружини, батька - у дітей. Але і себе позбавляючи братської любові, підтримки, уваги, які підживлювали енергією його душу. А зараз він бере на себе гріх, прощення і пояснення якому дуже важко знайти...", - прокоментувала відеоленту українська телеведуча.

Крім цього, телезірка розповіла несамовиту історію, яка не залишить нікого байдужим.

"Але що ж сталося? Чому так сталося, що вже більше 7 років саме так і живе Святогірська лавра? На межі можливого, на лінії вогню, який спалює найголовніше-людську віру в любов і взаєморозуміння. Ті, що вижили в цій боротьбі за життя люди звертаються до Церкви, але ж по суті більшості з них більше і нікуди йти. Залишається лише молитися за душі загиблих родичів, друзів, за своє завтра, коли настане такий довгоочікуваний мир... і на землі, і в душі...", - поділилася Оксана.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Нагадаємо, що відома українська телеведуча Оксана Марченко розповіла про жебраків людей.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна телезірка Оксана Марченко розповіла цікаву історію.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Оксана Марченко звернулася до аудиторії з важливою заявою.