Полярна українська виконавиця, талановита співачка, телеведуча Тіна Кароль потішила публіку шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона показала незвичайне відео і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Тіна Кароль оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Так, це віртуально! Так, це віртуозно! Разом з кліпом "Хороший хлопець" я випустила перформанс в доповненій реальності і запустила челлендж. Все дуже просто. Досить завантажити додаток Tina Karol в App Store і Google Play і віртуальний кліп з'явиться в твоєму телефоні . Натисни start і впусти мене в свій світ, станемо ближче. Знімай свої креативні ролики, викладай в соц.мережі з #тінахорошийпарень, три найкращих отримають подарунки. #AR #tinakarol #тінакароль", - підписала публікацію Українська знаменитість.

Багатомільйонні шанувальники зірки, підписані на її сторінку, з особливим інтересом спостерігають за творчістю народної улюблениці. Вони не забули про себе нагадати і почали коментувати відеоролик успішної артистки.

"Мати гарне тіло і втрачати розум в наш час це буде дуже дорого коштувати...", "Додаток супер, от тільки що з живою Тіною каву пили, танцювали🤣🤣🤣🤣", "Тіна ти Шикарна , вмієш дивувати🔥💙", "Це нова чорна вдова, фанати Марвел зрозуміють", "найкраща❤️❤️❤️", "Дуже круто❤️❤️❤️Шукала додаток,але не знайшла😢 Сподіваюся,що знайду☺💜", "Йшов 2021, Тіна відкрила для себе хромокей😂 А якщо серйозно, цей майже безкоштовний відеоряд виглядає набагато кращого пекельного кліпу про яйця Тіни", "Не знаходить плей маркет. Це брехня", - коментують Відеоролик фоловери української артистки.

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram
Коментарі на пост Тіни Кароль в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Тіна Кароль показала публіці своє нове творіння.

Як раніше повідомляв портал "Українці, відома артистка Тіна Кароль засмутила українців новим репертуаром.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Тіна Кароль показала закулісся музичного шоу.