Успішна українська актриса, бізнес-леді, зірка серіалу "Кріпосна" Ксенія Мішина поділилася цікавим постом у соцмережі. Вона звернулася до публіки з незвичайним питанням.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Поки я була вдома з ковидом, ця тема піднялася сама собою. Я переглядала різноманітні сторінки і хотіла надихнутися підходами у вихованні або ідеями занять з дітьми, але побачила величезну кількість контенту, який переконує в тому, що якщо ти не зайнятий якісно з дитиною 24/7, якщо ти до трирічного віку не заклав в нього масу різних знань, до шестирічного безліч моментів, пов'язаних з психологією і тд - справи погані", - підписала публікацію українська телезірка.

Крім цього, Ксенія написала про те, що вона задумалася, як зберегти здоров'я дитини.

"Чесно?! У мене почав розвиватися комплекс неповноцінності. Я прийняла рішення просто не читати. Але питання залишається відкритим. Як знайти цей баланс у збереженні дитини емоційно здоровим і допитливим і все ж навчати його, розкривати таланти і виховувати в ньому силу волі? І чи дійсно виростити чемпіона можна лише одним способом: геть забути про свої особисті пріоритети?", - поділилася актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що відома українська актриса Ксенія Мішина знялася в рекламі зі своїм коханим чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Ксенія Мішина розлютилася на українців.

Також портал "Українці" писав, що Ксенія Мішина показала, як купається її син у ванній.