Відома українська артистка, топова модель, зірка журналу для чоловіків "Playboy", актриса, чарівна і сексуальна Даша Астаф'єва оприлюднила цікавий пост у соціальній мережі. Вона звернулася до жіночої аудиторії і показала своє обурення.

Відповідну публікацію Даша Астаф'єва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

"Кожен раз, коли пишу про це, пробирає від подиву і обурення, що ця тема досі актуальна... Дівчатка, ну ви реально вважаєте, що 84 % вас не гідні любові? Я правда не можу в це повірити. Нагадаю, що в останній раз, ми закінчили на тому, що "іноді, достатньо підтримки всього однієї людини, навіть якщо ця сама людина - це ти"", - підписала фотографії українська модель.

Крім цього, артистка дала цінну пораду жіночої аудиторії.

"Почну з того, що поясню в черговий раз, що ніяка камера, і ніякий фотограф а тим більше фотошоп не допоможе вам [розумій тобі справжньою] спливти з дна сумнівів, комплексів і нескінченних самоупреков. Фотографія-це чистий наркотик. Без домішки чогось ззовні.. зараз все "качки" і "любительки будувати однакові морди" дружно запротестують... але, все ж, я буду наполегливо твердити, що в кадр не можна заходити, якщо вам нічого сказати...", - звернулася до публіки знаменитість.

Даша Астаф'єва
Даша Астаф'єва

Нагадаємо, що українська модель Даша Астаф'єва розповіла про своє дитинство.

Як раніше повідомляв портал "Українці, топова модель Даша Астаф'єва спокусила публіку.

Також портал "Українці" писав, що відома артистка Даша Астаф'єва розповіла про неприємну ситуацію.