Українська професійна танцівниця, дворазова чемпіонка світу з бальних танців, хореограф Олена Шоптенко поділилася постом у соціальній мережі. Вона звернулася до публіки і розповіла про себе.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

"Звинувачуючи когось у своїх бідах, ми наділяємо його владою. Почувши одного разу цю фразу, мені відразу стало зрозуміло що дійсно означає "брати на себе відповідальність". Звинувачення когось або щось у своїх невдачах призводить до безвідповідальності і, в свою чергу, до бездіяльності. Це і є втрата влади над своїм життям, в моєму розумінні☺️", - підписала фотографію Українська танцівниця.

Крім цього, професійна танцівниця поділилася двома правилами, за якими вона живе.

"І коли я стикаюся з собою в такому стані, то застосовую 2 правила, які допомагають мені "включитися":1️⃣ ніхто нікому нічого не винен. Варто просто це засвоїти і змиритися. 2️ ⃣ бути відповідальним-означає Дати найкращу відповідь. Варто задуматися про саму конструктивної своєї реакції на виниклу ситуацію, а ще краще – постаратися винести з неї вигоду. Таким чином, якщо кіт напаскудив в мої тапки, то, по-перше, їх варто було прибрати в шафу, а, по-друге, це черговий доказ того, що його пора каструвати😁", - поділилася знаменитість.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Нагадаємо, що український хореограф Олена Шоптенко дала відверте інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці, талановита танцівниця Олена Шоптенко поділилася своїми планами.

Також портал "Українці" писав, що український хореограф Олена Шоптенко звернулася до фанатів.