Відомий український артист, колишній депутат, професор, доктор наук, ректор Київського університету культури Михайло Поплавський розмістив відеоролик у соціальній мережі. Він показався в звичному для себе образі і станцював з молодими хлопцями під свою знамениту пісню.

Відповідну публікацію Михайло Поплавський оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Фото Михайла Поплавського
Фото Михайла Поплавського

Відомо, що український ректор – дуже популярна особистість у соціальних мережах. На його сторінки підписані мільйони людей. Він зняв новий відеоролик для ТікТок і звернувся до фанатів з проханням підтримати його флешмоб.

"Знімайте відео під мою пісню «Юний орел» та відмічайте мене 😎 Найкрутіші буду репостити собі! 😉 @ledboy1 @jeekaan #поплавський #тікток #tiktok #юнийорел #пісня #тренд #українськийтікток #poplavskiy", - підписав публікацію український артист.

Численна публіка, яка спостерігає за постами ректора, не змусила себе чекати і почала коментувати пост знаменитості.

"Я не уявляю нормальної людини яка буде танцювати в тіктоку, так ще й під цю пісню.", "Суперово❤️", "Фантастично", "Кожен ділитися тим, що у нього всередині 💕😎💕😎💕😎💕😎💕😎👍👍👍👍👍👍👍👍👍", "Веселі❤️", "Супер 🔥", "хотілося б знати, хто юний орел?😂 😂 😂 🤦 🏼 ♀ ", "Круті відео", "супер хлопці", - коментують відеоролик юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що відомий український артист Михайло Поплавський розповів, що він відкрив дитяче кафе.

Як раніше повідомляв портал "Українці, ректор Михайло Поплавський і телеведучий Григорій Решетник запросили українців до інституту культури.

Також портал "Українці" писав, що Михайло Поплавський завершив зйомки нового кліпу.