Популярна українська співачка, скандальна артистка, відома, як "королева" шоу-бізнесу, Оля Полякова розмістила цікавий відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася в домашніх умовах і звернулася до українців з відомим психологом Наташею Холоденко.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Епічне повернення "Оля+" с @kholodenkon 🔥🥰 Наташа! Це було щось!!! Супер-мотивуючий, нереально корисний розмова! Ми придумали стільки крутих ідей для бізнесу, я аж сама надихнулася!!! Надихнулася настільки, що придумала як допомогти молодому бізнесу розкрутитися, але про це розповім вже завтра ☺ глядачі улюблені, Ви були так активні весь ефір - спасибі! Як ви і просили-ми з @kholodenkon зустрінемося наступного тижня, щоб обговорити інші теми. Слідкуйте за анонсами 🙌 🏻#оляплюс # Появидение # Наталяхолоденко", - підписала публікацію скандальна артистка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не змусила себе чекати і почала коментувати пост знаменитості.

"Для мене теж пісні антидепресс", "класний ефір! Дуже цікаво було послухати! ❤ ️", "Дякую🙌 ви дуже допомагаєте, дуже", "Дівчата ви круті !!! ❤ ️ 💋 🥰", "Вау!Цей ефір ВАУ!🙌Класно, що ви є!)))", "Девченки ви Розумнички!🔥 😍 ❤ ️Оленька дуже хочеться від вас почути пісні ( може бути народні) українською мовою. Мені здається це буде дуже душевно!", "Психологиня", - залишають відгуки під відео фоловери української зірки.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що скандальна співачка Оля Полякова показала своє дозвілля з двома чоловіками.

Як раніше повідомляв портал "Українці, відома артистка Оля Полякова показала, чим вона займається під час карантину.

Також портал "Українці" писав, що зовнішність Олі Полякової змусила задуматися українців.