Героєм програми "Викриття" на телеканалі KYIV.LIVE став Мурат Налчаджиоглу, екс-чоловік співачки Ані Лорак. В інтерв’ю журналістам він прокоментував реалії подружнього життя, а також розказав, що насправді зруйнувало зірковий шлюб

Трохи більше року тому Ані Лорак та Мурат Налчаджиоглу оформили офіційне розлучення. Причиною стали опубліковані фото Мурата, на яких він загравав до київської моделі у нічному клубі. Після тривалого мовчання екс-чоловік співачки вперше прокоментував ці події.

Мурат Налчаджиоглу
Мурат Налчаджиоглу

“Дуже багато пліток було, багато різних розмов: він сякий, він такий. Я не буду виправдовуватися. Було сумно, звичайно, 15 років живеш з людиною, а після певної ситуації, залишаєшся один в іншій країні, куди приїхав заради своєї сім'ї. Зараз багато чого змінилося. З'явилося розуміння життя і того, що мені вже чимало років. Було вдосталь часу, аби подумати, побачити світ, тепер клуби забирають з мене багато енергії. Відчуваю, неначе Бог дав певний поштовх. Перезавантаження почалося”, - відверто розповів чоловік.

Зараз Мурат очолює мережеву компанію та будує стосунки з 24-річною візажисткою Лілею. Окрім цього, розвиває свій другий бізнес: організовує концерти для популярних виконавців.

“У мене свої концертні тури, цього року було 35 концертів. Я організовую тури багатьом відомим артистам. Зараз я вважаю себе щасливою людиною. Моя дочка здорова, я здоровий, мої близькі здорові”, - розповідає Мурат.

Одразу після розлучення Ані Лорак забрала доньку з собою до Москви, та майже 10 місяців не давала чоловіку з нею бачитися. Проте зараз співачка все ж дозволяє Мурату бачитися з донькою Софією, навіть відпустила її на певний час пожити з татом у Києві. Та попри це спілкування Мурата з донькою після розлучення відбувається здебільшого онлайн.

Мурат Налчаджиоглу
Мурат Налчаджиоглу

“У нас кожен день спілкування мінімум три рази. Щоранку вона надсилає мені голосові повідомлення, на обіді телефонує мені по відеозв'язку, щовечора теж. Таке спілкування у нас. Вона в будь-якій ситуації мені дзвонить”, - відверто поділився чоловік.

Мурат Налчаджиоглу
Мурат Налчаджиоглу

Також в інтерв’ю журналістам програми «Викриття» Мурат Налчаджиоглу розповів, що у них з донькою багато спільного, схожі манери та характер.