У родині брутального артиста траплялося кілька по-справжньому важких подій. Про одне він розповів нещодавно.

Всім шанувальникам творчості Олександра Юрійовича відомо, що у нього є старший брат Андрій, з яким артист дуже дружний. Він старший за зірку на десять років. З'ясувалося, що у актора могла б бути і сестра, але сталося страшне горе.

Олександр Домогаров
Олександр Домогаров

"Прожила два місяці", - поділився він. Подія була справжньою трагедією для мами і тата, а тому його поява на світ в 1963 році стало ковтком свіжого повітря.

Тоді батьки Олександра Домогарова сприйняла його народження як, свого роду, божий дар. Саме через це сім'я вважала своїм обов'язком дати все можливе синові і ростила його досить розпещеним.

"Довге волосся, мотоцикл, інфантилізм", – сміється артист, згадуючи, скільки родичам довелося пережити з ним.

Вже зараз актор визнає, що брат давним-давно став його ангелом, і дякує йому за все кожен день свого життя. Він згадав історію з дитинства, яскраво ілюструє це. Тоді Андрій подарував йому дорогу ключку. Таких не було ні в кого, і хлопчики у дворі захотіли відібрати її у нього.

Олександр Домогаров
Олександр Домогаров

Олександр Домогаров не знав, що робити і як боротися, а молоді люди були наполегливі. Він добре пам'ятає, що його вдарили, і він впав. А далі деталі відтворити складно, так як в цей момент вилетів брат і поклав хуліганів поруч з ним. Олександр Юрійович переконаний, що Андрій сильніший за нього і більше схожий на батька. Він неймовірно поважає брата.