Відома українська телеведуча, популярна телезірка, дружина нардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона торкнулася важливу тему і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оксана Марченко опублікувала у своєму акаунті в Instagram.

"Друзі! Нове місце нашого з вами паломництва-нове слово про насущну реальність душі, характеру людини, його вміння співчувати, проявляти увагу, допомагати, відчувати і відчувати проблеми інших, як свої. Слово про милостиню, яку ми не вміємо ні давати, ні приймати. Але чому так? Чому ми так боїмося жебраків і заразитися "вірусом злиднів"? Чому ми думаємо про те, що нас побачать поруч з ними, і проходимо повз? А може, Питання зовсім не в грошах, а в нашій гордині - в ще одному гріху, який руйнує нас зсередини?!", - підписала відеоролик популярна телеведуча.

Крім цього, Оксана розповіла аудиторії, що таке милостиня і як її проявляти.

"Моя особиста історія вступу до університету та історії життя героїв 5 фільму проекту "паломниця" (про Голосіївський монастир) допоможуть нам знову #поговоритиоважному . Відповісти на ці непрості питання або хоча б окреслити штрихи того, як потрібно ставитися до милостині, як можна її проявляти. І повірте, це далеко не тільки гроші...", - поділилася українська телезірка.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Оксана Марченко розповіла про "батьківську суботу".

Як раніше повідомляв портал "Українці, відома телезірка Оксана Марченко розповів про те, що мовчання ламає долі.

Також портал "Українці" писав, що Оксана Марченко повідомила українцям приємну новину.