Українська артистка і продюсер Наталія Могилевська оприлюднила публікацію в соціальній мережі. Вона показалася в шикарному вигляді і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"1 або 2 ⁉ Гортаючи стрічку, натрапила на заповідь Єжи Гратовського, яка описує моє ставлення до справи і до професії, якій я служу вже більше 20 років. Ці думки я завжди доношу своїм учням @talantschool, які хочуть пов'язати своє життя зі сценою", - підписала фотографії українська зірка.

Крім цього, Наталя поділилася дуже цікавими словами, які їй запали в душу.

""Не можна раз і назавжди натренувати тіло, як неможливо раз і назавжди налаштувати музичний інструмент. Час від часу його доведеться підлаштовувати. Не можна раз і назавжди наточити ніж. Це само собою зрозумілі речі. Що в цьому незрозумілого і незбагненного? Акторської професії вчаться все життя. Вона (Професія) еволюціонує, як наука і техніка. Вона (професія) і є наука! В її основі-техніка! Висновок: технікою слід опановувати і вдосконалюватися постійно! Інформація щоразу оновлюється! Всі ці міфи про тонку душевної організації – лише відмовки дилетантів. Де тонко, там і рветься."- Єжи Гратовський", - поділилася артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Численні фанати не змусили себе чекати і почали коментувати пост знаменитості.

"❤️❤️❤️❤️ Так це істина життя розвиватися кожен день. Удосконалити майстерність своєї справи. Так жити цікавіше. В цьому і сенс життя, як на мене💥 💥 💥", "я люблю тебе солодкість❤️🔥", "мені до душі обидва💐", " Наташа яскрава Сама Сама,з наших співачок.Настоящ", - залишають коментарі фоловери української зірки.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Наталія Могилевська поділилася втратою.

Як раніше повідомляв портал "Українці, успішна співачка Наталія Могилевська розповіла про красиві місця в Києві.

Також портал "Українці" писав, що популярна Наталія Могилевська зворушила публіку душевним виконанням.