6 квітня співачка запускає новий сезон мегауспішного проекту "Полябачення", який зібрав більше сотні мільйонів переглядів в її соцмережах.

"Полябачення" з'явилося рік тому, коли в Україні ввели перший карантин. Поп-діва створила авторську версію телевізійного каналу в режимі онлайн: прямі ефіри, передачі та інтерв'ю із зірковими гостями на різну тематику, від психології до спорту і кулінарії. "Полявідіння" тільки за перші 2,5 місяці подивилися десятки мільйонів разів - з тих пір ця кількість сильно зросла, а аудиторія чекала нових випусків. 6 квітня» Полявідіння " повертається з новим повноцінним сезоном, який буде як не можна актуальний в сьогоднішній реальності.

Полябачення
Полябачення

У нових випусках "Полябачення" артистка, гостро відчуває потреби своєї аудиторії, займеться розважальною постковидной терапією. У свіжих епізодах Полякова представить програму фізичних вправ, які допомагають їй перебувати в тонусі і зберігати розкішну форму, не набираючи зайву вагу, а також поділиться робочою дієтою для схуднення. Плануються і ефіри в Instagram з головними зірками України, а також спортивними тренерами і психологами, які Полякова завжди проводить з фірмовою легкістю і почуттям гумору, на куражі — в амплуа ведучої їй дійсно немає рівних. Тренування, інсайти з харчування, оздоровчі процедури в домашніх умовах, дихальна гімнастика, самопсихотерапія, приємні призи — величезна кількість корисної та розважальної інформації, де кожен, незалежно від статі і віку, знайде щось для себе.

Нове весняне "Полябачення 2.0", яке стартує 6 квітня, у вівторок-це енергійний і харизматичний контент для підтримки духу, мотивації і досягнення фізичних результатів, якому в Україні не існує аналогів.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

5 квітня Оля Полякова вийшла з першим спонтанним ефіром «Полявіденія 2.0», який за кілька годин подивилося більше 200 тисяч чоловік. У коментарях щасливі глядачі з теплотою згадують минуле "Полябачення" і радіють поверненню проекту: "Оля розумничка! Того року завела всіх! Спасибі, що і в цьому допомагаєш!", "Спасибі за мотивацію", "Розумниця, чекали!", "Чекаємо нових зустрічей в ефірі!", "Олечка, я в захваті, займалася з вами весь сеанс, хочеться гори згорнути тепер, настрій дійсно покращився на 100%! Спасибі, ми вас любимо!».