Відома українська телеведуча, успішна журналістка, ведуча "ТСН "на каналі" 1+1", багатодітна мама Марічка Падалко розмістила пост в соціальній мережі. Вона показала, як вона займається спортом під відкритим небом, і запросила приєднатися всіх бажаючих.

Відповідну публікацію Марічка Падалко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Встати в суботу вранці, їхати з дачі в місто 30 км, тягнути в парк гантелі, килимок - і все, щоб хоч годинку побути серед «заряджений» людей, бо мати все вдома і займатися самостійно на карантині - це, звісно, супер, але як іноді бракує енергії тренера і людей поруч😭😭", - підписала пост українська телеведуча.

Крім цього, Марічка розповіла, що на заняття може прийти кожен бажаючий.

"Тому в епоху закритих спортзалів наші тренери і влаштовують тренування просто неба, причому не лише для членів клубу. Можете теж приходити до Інни, пишіть їй в особисті @innagorban Я, до речі, вперше в парку "Наталка" після завершення реконструкції - вранці це якась "країна мрій" усміхнених і дуже зайнятих собою людей - мешканцям Оболоні гріх оминати такий ресурс💪💪💪 Навіть не буду Вас питати, як Ви переживаєте цей локдаун😩 в усіх напрямках... бо, здається, знаю. Тому давайте підтримувати один одного!!!",- поділилася успішна журналістка.

Фото Марічки Падалко
Фото Марічки Падалко

Нагадаємо, що знаменита українська журналістка Марічка Падалко торкнулася дуже важливу тему.

Як раніше повідомляв портал "Українці, успішна телеведуча Марічка Падалко розмістила пост на честь дня народження.

Також портал "Українці" писав, що популярна ведуча Марічка Падалко розповіла сумну історію з життя.