Популярна українська телезірка, колишня ведуча тревел-шоу "Орел і решка", вічна жартівниця, чарівна Леся Нікітюк оприлюднила відеозвернення в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в домашньому вигляді і звернулася до ЗМІ з проханням.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Жодний вечір не проходить без розбирательств с мамою Кет. Дзвонить мені мама Кет і каже: "Подивись, шо про тебе знов написали українські ЗМІ. Знов ноги свої вивалила, ср*ку показала чи ще шось, фотку відверту в купальнику"", - звернулася до публіки українська телеведуча.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

Крім цього, Леся звернулася до ЗМІ з проханням.

"Шановні ЗМІ, у мене мама дуже переживає на рахунок кожної статті, бо я - її дочка. Я теж за своїх дітей буду переживати і завжди їх відстоювати. Ви зрозумійте мене правильно, я не маю нічого проти ваших заголовків і статей. Я вам навіть допомагаю, щоб ви мали, про що писати, але під кожним заголовком дописуйте будь ласка по скриптом "Мама Кет, не переживайте, це - наша робота, ми маємо писати про вашу дочку, щоб нас не забували, щоб знали, що ми є, щоб нас лайкали, коментували. Ми робим це для привлеченія аудиторії". Ну дальше допишіть, шо хочете, я вам наброски накидала, пасиба", - звернулася до ЗМІ телезірка.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Леся Нікітюк показала свої ноги прямо з ліжка.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Леся Нікітюк засвітила п'яту точку.

Також портал "Українці" писав, що відома жартівниця Леся Нікітюк розповіла історію з життя.