Юна дочка відомої української співачки, скандальної та епатажної виконавиці, справжньої "королеви" шоу-бізнесу Олі Полякової Маша оприлюднила відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася в домашньому образі і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Маша Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

Дочка Олі Полякової - дуже популярна дівчинка. Її можна назвати справжнім блогером, так як на її сторінку в соцмережі підписано сотні тисяч осіб. Дівчинка на постійній основі ділиться різноманітними публікаціями і навіть влаштовує розіграші цінних призів.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Вона показала відеоролик, на якому можна побачити її у ванній і почути музику на задньому фоні. Також Маша звернулася до фоловерів зі свого ліжка, розповівши, чим вона буде займатися на дозвіллі.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

"Я думаю, кожен з вас знає, що в період карантину я живу на дачі. Мій виїзд до Києва - досить рідкісна ситуація. Але завтра я хотіла б зняти мій рідкісний виїзд до Києва через карантин, так що обов'язково дивіться і спостерігайте за моїми завтрашніми історіями. Всіх люблю, всіх цілую", - звернулася до публіки дочка відомої артистки.

Крім цього, Маша показала свою домашню зачіску.

"Зробила я, значить, дульку, і у мене є питання. А чому це так в бік? Питання", - показала свою зачіску популярна дівчинка.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Нагадаємо, що старша дочка Олі Полякової показала цікаві знімки в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці, пост у соціальній мережі Маші Полякової обурив публіку.

Також портал "Українці" писав, що юна дочка скандальної співачки Олі Полякової показала своє дозвілля.