Популярна українська артистка, успішна актриса, молода зірка Аліна Гросу потішила публіку відеороликом у соціальній мережі. Вона показала свій новий кліп і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Аліна Гросу опублікувала у своєму акаунті в Instagram.

"МІРІАДА Прем'єра кліпу ❤️Енну кількість кг борошна, а ще крихке скло, 3 дні на підготовку і це все разом з хореографією, пошуком образів, місця для зйомок і ідеї💃🏼💃🏼💃🏼 до речі, режисером (скажу, трохи гордо) виступила я😊 Дякуємо прекрасному хореографу @tsybulskayana і її дівчатам-красуням🤗 незмінним оператору @antonpopovcinema 💣 головному майстру mua цієї роботи Олечки @shamu__921 ❤️ нашому чудовому монтажеру, здатному змонтувати і пофарбувати в мить ока будь-яку роботу, у будь-якому жанрі і стилі (при цьому все буде виглядати на мільйон))) -але він у нас "Інкогніто", спасибі також людині-майстрові на всі руки, що контролює буквально все і вся поки я в кадрі, від кухні і побудови кадру, до музики @roman_polianskiy", - підписала відеоролик співачка.

Крім цього, Аліна подякувала свого продюсера і автора, сказавши, що з ними приємно працювати.

"Спасибі моєму талановитому музичному продюсеру @andrey_ignatchenko_iksiy_music і одному з авторів цієї класної пісні @iamrunstar 🤩 з усіма вами працювати - в одне задоволення ❤️ моя команда мрії ☄️☄️☄️", - продовжила українська актриса.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Численні рідписники не забули про себе нагадати і почали залишати свої відгуки під новим кліпом зірки.

"Перша ваша крута пісня і кліп!👏 🔥", "Крута пісня і кліп!!!!) 🔥 Аліна, вас дуже не вистачало в українському шоубізі, продовжуйте в тому ж дусі!!!", "Не очікувано🔥 🔥 🔥", "ну добре ж! Стильно, подача вогонь!🔥 ",- залишають коментарі фоловери успішної артистки.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що успішна співачка Аліна Гросу здивувала публіку відвертими знімками.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Аліна Гросу вилізла на відомого телеведучого прямо на вулиці.