Українська телеведуча, відома, як "Паломниця", Оксана Марченко оприлюднила відеоролик в соцмережі. Вона показала колишнього "бешкетника" і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оксана Марченко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі, сьогодні ось та сама батьківська субота, про яку йде мова в новому фільмі. Таких днів у році не дуже багато, але вони особливі. Це християнський день особливого поминання покійних, які пішли рідних, батьків і предків. У цей день потрібно молитися про пішли в інший світ, роздавати милостиню, замовляти панахиду. Поминальна субота ще потрібна для того, щоб рідні люди могли зібратися разом, згадати про близьких, яких немає поруч, і примиритися, якщо були сварки...", - підписала відеоролик Оксана.

Крім цього, українська знаменитість розповіла, чому так важлива "поминальна" субота і чому вона називається "батьківською".

"Чому називається поминальний день "батьківська субота"? Та тому, що це день поминання не тільки рідних, а й "прабатьків" - тих, завдяки кому ми отримали дар життя... Добре б не забувати про цей безцінний дар і хоч скільки-небудь намагатися виправдовувати принесену за нас жертву. Якщо створений оригіналом, не помри копією...", - поділилася телеведуча.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Юзери соцмережі не залишили без уваги Оксану і почали коментувати Відеоролик.

"Спасибі, що ви нам у відео показали Голосіївський монастир з висоти, звідки на нього можуть подивитися тільки птахи 👌🏻👏🏻❤️🙏", "Абсолютно на всі 100 згодна, що важливо пам'ятати! І шанувати пам'ять про наших родичів!", "Доброго дня вам, Оксаночка ❤ ️Ваш Ваш пост потрапив мені в душу, як завжди душевно і з якою він написаний глибиною 🙏❤️", - залишають відгуки фоловери зірки.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що телезірка Оксана Марченко вразила українців.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Оксана Марченко поділилася приємною новиною.

Також портал "Українці" писав, що телеведуча Оксана Марченко виговорилася про сучасне суспільство.