Популярна українська артистка, відома, як "королева" шоу-бізнесу, найскандальніша і епатажна співачка на українській естраді Оля Полякова опублікувала відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася на вулиці в щоденному вигляді і звернулася до публіки з цікавою новиною.

Відповідний пост Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Дорогі мої, в минулому році, коли був карантин, я зробила "Полевидення". І кожен день розважала вас, підтримувала, і завжди, коли я зустрічаю людей на вулицях, до мене донині підходять і дякують. За те, що підтримувала, що розважала, що ділилася своїм життям. Я відчуваю неймовірне задоволення і радість, за те, що змогла допомогти вам чимось. Тому ми знову йдемо на карантин, ми знову будемо закриті будинки, я вирішила знову відновити "Полевидення". Воно буде трошки інше, воно буде орієнтоване на здоров'я, на догляд за собою, на схуднення, і навіть на ліквідацію наслідків від ковід", - звернулася до публіки зірка.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Крім цього, Оля Полякова розповіла, що будуть відомі люди в її передачі.

"У нас буде багато різних в активності, а також багато різних прямих ефірів з цікавими людьми, і я сподіваюся, що ми знову проведемо цей карантин плідно, разом і надамо підтримку один одному", - поділилася новиною скандальна зірка.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Нагадаємо, що українська співачка Оля Полякова знатно заінтригувала публіку своїм зовнішнім виглядом.

Як раніше повідомляв портал "Українці, епатажна артистка Оля Полякова захопила публіку своєю зовнішністю.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Оля Полякова показала свою продукцію.