Відомий український артист, ректор Київського університету культури, професор, колишній народний депутат Михайло Поплавський розмістив пост в соціальній мережі. Він показався на відкритті свого кафе для дітей, яке він відкрив на дозвіллі в Кіровоградській області.

Відповідну публікацію Михайло Поплавський оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"3 квітня 2021 року відбулось урочисте відкриття сучасного, креативного дитячого кафе "ПоплавОк" в місті Благовіщенське, Кіровоградської області! 👶🏻 Для мене це щаслива мить порадувати своїх земляків 🙏🏻 В чудовій атмосфері провели день разом із дітворою! 😊 Я дивлюся в майбутнє і хочу щоб наші діти були щасливі в незалежній Україні! Запрошую відвідати дитяче кафе «ПоплавОк» та приємно провести час зі своєю малечею! ❤️ Діти – об’єднують Україну! 🇺🇦 Це наше майбутнє, наш сенс життя і щастя! 🤗 #поплавський #поплавОк #дитячекафе #щастя #радість #новекафе #благовіщенське #poplavskiy", - підписав публікацію ректор університету культури.

Мільйонні підписники українського професора активно спостерігають за кожною публікацією свого улюбленця. Вони з нетерпінням чекають нових постів від українського артиста, залишаючи безліч коментарів.

"Супер🔥", "Крутооолл😍", "Ого😮", "головне діткам щоб подобалося", "Ви людина з великої літери.🍊 🍊 🍊 ", - залишають коментарі фоловери українського артиста.

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram
Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що український ректор Михайло Поплавський і відомий телеведучий Григорій Решетник запросили молодь до університету культури.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярний артист Михайло Поплавський закінчив зйомки нового кліпу.

Також портал "Українці" писав, що професор Михайло Поплавський показав шикарне шоу.