Популярна українська актриса, зірка серіалу "кріпосна", колишня "Холостячка", переможниця танцювального шоу "Танці з зірками", чарівна Ксенія Мішина поділилася відеолентою в соціальній мережі. Вона показалася в красивому вигляді зі своїм коханим Олександром Еллертом і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

"Любов криється в дрібницях і деталях ❤️для мене романтика - це не тільки милуватися разом з @ellert_a заходом на узбережжі, а й робити прості побутові справи, пізнаючи один одного все краще. Дивіться який чудовий ролик вийшов у нас з @avon_ua - це справжнє відображення наших почуттів, весняного настрою і нового аромату Avon This love", - підписала відеоролик зірка.

Крім цього, Ксенія розповіла, як отримати "ковток необхідних емоцій".

"Якщо вам Цієї весни, як і мені, також необхідний ковток свіжих емоцій, десяток комплементів і сотня щирих посмішок, тоді ловіть мій рецепт: 😊 почати ранок з посмішки отправить відправити коханому повідомлення з освідченням у коханні заказать замовити собі коханій новий аромат Avon This love з мега популярної лінійки ТТА. Ці нотки грейпфрута, жасмину і мускусу скрасять вам кожну мить і звичайні події перетворяться в романтичні дрібниці, з яких і будується справжня любов!", - поділилася українська актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що знаменита українська актриса Ксенія Мішина звернулася до жителів України.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Ксенія Мішина показала, як купається її син.

Також портал "Українці" писав, що популярна Ксенія Мішина звернулася до публіки.