Відома українська артистка, дружина популярного продюсера Потапа Настя Каменських поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася на відпочинку і звернулася до публіки.

Відповідний пост Настя Каменських розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Цей рік був дуже складним для кожного з нас. Світ змінився з приходом пандемії і доводиться адаптуватися, підлаштовуватися під ситуацію, і бути гнучкими в зміні планів. Для мене цей рік став складним ще й в особистому плані.. Я втратила тата і життя вже ніколи не буде колишньою. Мені досі складно усвідомити і прийняти цей факт. Але я сильна, тримаюся, і продовжую жити далі", - підписала публікацію Настя.

Крім цього, успішна співачка розповіла про те, що вона вирушила до Мексики на "перезавантаження".

"Перебуваючи тут на нашій з дівчатками перезавантаженні в Мексиці я зрозуміла, що готова йти далі. Пам'ятайте, що кожен з нас володіє великою силою і може йти далі, не дивлячись на будь-які труднощі і перешкоди. Адже життя таке прекрасне! І вона одна! Якщо сумно-плач, радісно-веселися! І живи, живи і ще раз, живи🌿", - поділилася виконавиця.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Багатомільйонна публіка, підписана на сторінку зірки, не обділила співачку своєю увагою і залишила чимало коментарів під знімком знаменитості.

"Та в Мексиці можна міркувати про життя точно ось в Україні це зробити не можливо тут немає життя, а виживання зараз🤔", "втрачати близьких-це важкі випробування...приймати і змирятися майже неможливо, порожньо...єдиний помічник в цьому - це час, після мінімум декількох років...відбувається віддалення і все. Треба кріпитися і не сумувати!!! Життя триває!!!", - залишають коментарі фоловери артистки.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська артистка Настя Каменських показала свій відпочинок в Мексиці.

Як раніше повідомляв портал "Українці, талановита співачка Настя Каменських звернулася до фанатів.