Популярна українська телеведуча, відома актриса театру і кіно Лілія Ребрик розмістила пост в соціальній мережі. Вона звернулася до публіки з важливими словами.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Пандемія підрізала нам, театралам, крила 😢Тільки вчора я приїхала із Запоріжжя (місто не в червоній зоні), де грала виставу і вже після замислилася: наскільки ж важко усвідомлювати, що через Коронавірус навіть не знаєш, коли знову вийдеш на сцену! Але ж театр - то життя для кожного, хто творить його! ❤️ Страшно, коли порахуєш - скільки років ти вже служиш! А хоча ні, нестрашно: я свого віку не соромлюся, бо ж вік - це про досвід, а НЕ про старіння!",- підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Лілія розповіла, що вона на сцені вже більше 20-ти років.

"Що мені приховувати?! На сцені Молодого @molodyytheatre я вже цілих 20 років! І це - прекрасно! Ти виходиш на сцену, ти розчиняєшся у ролі, у глядачах, у софітах, ти забуваєш про все на світі, ти стаєш героєм, якого ти граєш! На півтори-дві години ти стаєш палкою звабницею або сором’язливою покоївкою, або старою дівою, або доброю і по вуха закоханою, або навіть... Пацем (П*ятачком) з Вінні Пуха", - поділилася телезірка.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Шанувальники, підписані на сторінку телеведучої, не обділили її увагою і почали залишати коментарі.

"А мені взагалі страшно думати, що карантин краде наші життя, життя наших дітей... скільки свят не відсвяткувались, скільки подорожей не відбулось, танці, навчання, просто спілкування...😢", "На першому фото ніби підліток👏", "Так зворушливо,аж до мурашок❤️❤️❤️", - коментують публікацію фолловери актриси.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що Лілія Ребрик показала, чим вона займається з дочкою на дачі.

Як раніше повідомляв портал "Українці, українська актриса Лілія Ребрик показала свого чоловіка.

Також портал "Українці" писав, що телеведуча Лілія Ребрик привітала українців з днем театру.