Популярна українська співачка, відомий продюсер, талановита і успішна виконавиця, народна артистка України Наталія Могилевська потішила публіку постом у соцмережі. Вона показалася в цікавому і незвичайному вигляді на березі Дніпра, звернувшись до українців.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Я народилася і живу в найкрасивішому місті світу. Ви звичайно можете зі мною сперечатися, але для мене це так 😉 і у мене тут є улюблені місця. Якщо ви киянин, просто згадайте про них і прогуляйтеся на вихідних, дотримуючись дистанції, звичайно ж 🤫. А якщо ви не з Києва, то збережіть пост на майбутнє. Киянка поганого не порекомендує", - підписала під знімком Наталя.

Крім цього, знаменитість написала найкрасивіші, на її думку, місця для прогулянок по столиці.

"ТОП-5 місць для прогулянок у Києві. Будь ласка, напишіть в коментарях улюблені місця в своєму місті. Обов'язково сходжу, коли буду там! 1. Ботанічний сад а. в. Фоміна 2. Маріїнський парк 3. Андріївський узвіз 4. Лавра. 5. Гідропарк", - поділилася артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Користувачі соцмережі, підписані на сторінку легендарної артистки, не залишили її без своєї уваги і почали коментувати знімок зірки.

"Для мене Харків найкрасивіше і улюблене місто😊 🌺", "А як же Харків 🙌?", "Одеса крутіша. Київ так собі. Сало як сало", - залишають відгуки фоловери української співачки.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що успішна артистка Наталія Могилевська захопила публіку душевним виконанням.

Як раніше повідомляв портал "Українці, відома співачка Наталія Могилевська розповіла цікаві речі про себе.

Також портал "Українці" писав, що популярний продюсер Наталія Могилевська розповіла про нове заняття.