Популярна українська співачка, підопічна Потапа, дружина Володимира Дантеса, чарівна Надя Дорофєєва опублікувала пост в соціальній мережі. Вона показалася в щоденному образі і розповіла про минулий березні місяці.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Щоденна гонка стала все частіше нагадувати мені, як важливо зупинятися і озиратися на все, що відбувається в житті. Мені здається, якщо кожен з нас спробує підводити підсумки місяця, то всі ми станемо трішечки щасливішими☺ спробуємо?", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Надя розповіла, що подарував їй березень місяць, і наскільки вона йому вдячна.

"Мій березень🎉 цього року він подарував мені відразу кілька важливих подій. У березні день народження моєї мами і мого тата...Символчино, що в цьому місяці я нарешті поділилася з вами музикою, яку так давно тримала в собі: вийшов мій дебютний EP dofamin, і я рада, що Вам відгукуються ці пісні, Ми зняли відео на всі треки, щоб подарувати вам концертну атмосферу, по якій всі так скучили. Присвячую цей Березень моїй родині і вам❤️ Поділіться підсумками свого березня?", - поділилася знаменита артистка.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Фолловери зірки не обділили її своєю увагою і почали залишати свої відгуки.

"Дааа) ти шикарна☺❤️", "мій березень цього року не поганий рідні здорові, у мене все добре . щастя це тоді коли всі здорові ❤️", - коментують пост юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наді Дорофєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєвої в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська артистка Надя Дорофєєва зачарувала Олександра Пономарьова.

Як раніше повідомляв портал "Українці, успішна виконавиця Надя Дорофєєва вразила Дашу Астаф'єву.

Також портал "Українці" писав, що талановита співачка Надя Дорофєєва звернулася до публіки.