Популярна українська співачка, талановитий композитор і автор пісень, музичний продюсер і яскрава актриса Світлана Тарабарова поділилася важливим постом. Відома артистка торкнулася теми домашнього насильства і розповіла про те, що потрібно робити, якщо стали свідками насильства.

Відповідну публікацію Світлана Тарабарова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відома артистка торкнулася теми домашнього насильства, показавши фотографію з дому. Вона одягла одну футболку на оголене тіло, виставивши напоказ свої довгі стрункі ноги.

"Сьогодні буде важка тема. Але мовчати про це ще гірше. Домашнє насильство та що робити, якщо ви потерпаєте від нього ☝🏼 "Насильство, якого ти зазнаєш один раз, із великою імовірністю повториться. Жоден другий шанс не зупинить кривдника без втручання фахівців" - запам’ятайте ці слова та зверніться за допомогою якнайшвидше, якщо потребуєте", - написала у своєму пості українська співачка.

Також вона розповіла, що потрібно робити, якщо раптово стали свідками домашнього насильства. Перш за все, якщо немає загрози, то потрібно втрутитися, а потім зателефонувати за спеціальним номером. Потім потрібно викликати швидку допомогу, перебуваючи з потерпілим, зробити фото і контролювати поліцію.

Фото Світлани Тарабарової
Фото Світлани Тарабарової

"У всьому світі майже третина жінок, які перебувають у відносинах, повідомляють, що протягом свого життя вони піддавалися тій чи іншій формі фізичного та/або сексуального насильства з боку свого інтимного партнера. Щороку більше 1 мільйону (!!!) українок зазнають фізичного, сексуального насильства та психологічного тиску в сім'ї. Однак за допомогою звертається тільки кожна десята", - продовжила Світлана Тарабарова.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Світлана Тарабарова розповіла, як вона скучила за концертами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Світлана Тарабарова показала процес переїзду.

Також портал "Українці" писав, що співачка і актриса Світлана Тарабарова показала кадри з нового кліпу.