Одна з найуспішніших і заможних жінок України, чарівна і популярна актриса Ксенія Мішина розмістила пост в соціальній мережі. Вона в терміновому порядку звернулася до публіки після розіграшу автомобіля і цінних призів.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

"Ох, назріла гаряча тема! Ні для кого не секрет, що зовсім недавно я провела конкурс, і разом зі спонсорами ми подарували 80 людям подарунки, гроші і МАШИНУ!!! Я не перестану радіти тому, які можливості мені відкриваються в житті! Подарувати машину!!! Але разом з тим, що мені випадають такі класні можливості, Всесвіт вчить мене і прийняття", - підписала знімок українська актриса.

Крім цього, Ксенія звернулася до публіки з серйозними словами і попросила бути трохи стриманіше.

"Мені якщо чесно щиро хочеться, щоб люди навчилися вірити і довіряти. У коментарях під постами про переможців твориться не зрозумій що. Звинувачення летять з усіх боків, хоча всі подарунки розіграли в прямому ефірі. Ви просто спробуйте підробити результати генератора випадкових чисел☝ 🏻 😂 ну треба ж голову включати!!Просто ази позитивного мислення! Відчуваю наш з Лерой курс по самореалізації потрібно пройти більшій кількості людей)) я серйозно!Заздрість, злість і недовіра до світу, іншим і собі. Всі хто пише гидоти-ау!!! Вам ніхто нічого не винен!", - продовжила телезірка.

Скріншот поста Ксенії Мішиної в Instagram
Скріншот поста Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що успішна українська актриса Ксенія Мішина знатно підколола учасниць"Холостяка".

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Ксенія Мішина розповіла, як стати щасливішою.

Також портал "Українці" писав, що популярна Ксенія Мішина розповіла про те, що вона захворіла коронавірусом.