Відомий український ведучий, голос якого можна дізнатися на радіо і телебаченні, колишній герой романтичного проекту "Холостяк" Микита Добринін поділився важливим постом. Ведучий побував на консультації у лікаря і дав важливі рекомендації своїм шанувальникам.

Відповідною публікацією Микита Добринін поділився на своїй сторінці в Instagram.

Микита стверджує, що важливо доглядати за своїм зовнішнім виглядом і піклуватися про здоров'я кожен день. Він прикріпив фото, на якому сидить в домашньому одязі і показує унікальний засіб. Микита розповів про обстеження шкіри голови і структури волосся.

Фото Микити Добриніна
Фото Микити Добриніна

"Вже давно засвоїв собі істину, що охайний вигляд, це не тільки про самовідчуття. Це про повагу до тих, хто навколо🙌 🏽. За зовнішнім виглядом, за здоров'ям варто слідкувати не раз на тиждень, а щодня. Це стосується всіх, нас чоловіків також. І найактуальніша тут тема для мене-густе волосся. Мені пощастило з генетикою, але все одне час від часу проходжу обстеження шкіри голови та структури волосся у трихолога", - написав Микита Добринін у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Після того, як він побував у лікаря, той порадив йому використовувати скраб і шампунь для чутливої шкіри. Також медик порадив Микита вибирати засоби не в магазинах, а на сайтах або в аптеках.

Фото Микити Добриніна
Фото Микити Добриніна

"І найноловніша порада, яку хочу дати і вам— краще не тягнути з проблемами, завжди можна вирішити навіть більш складні питання і швидше радіти крутому результату", - додав Микита.

Нагадаємо, що відомий український ведучий Микита Добринін записав важливе відеозвернення з лікарні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", радіо- і телеведучий Микита Добринін поділився милим фото з Дашею Квітковою.

Також портал "Українці" писав, що популярний ведучий і екс-герой шоу "Холостяк" Микита Добринін показав свого котика.