Знаменита українська співачка, народна артистка, талановитий продюсер, сучасна і успішна Наталія Могилевська розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона показалася в шикарному образі зі своїм близьким другом, якого вона недавно втратила.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

На фотографії можна побачити співачку у всій красі. Поруч з нею стоїть її друг, якого, на превеликий жаль, вона втратила. Свою публікацію вона присвятила саме йому.

"Мій друг, мій приголомшливий чоловік!Мені дуже шкода. Ми не договорили... Не можу повірити ...Дякую за уроки і благословення. Спасибі за любов і сердечність. Як багато ти ще міг зробити для музики в нашій країні. Розумний, талановитий, сильний, яскравий, іронічна людина, а любити - так королеву і мільйон! Це велика втрата❤️ #Олександрсерий", - підписала фотографію українська артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Численні фоловери легендарної співачки з особливою пристрастю спостерігають за сторінкою знаменитості. Вони не забувають коментувати кожен пост своєї улюблениці, і цей - не став винятком.

"Шкода коли хороші люди йдуть, але їх талант і хороші вчинки залишаться у нас в пам'яті і душі.", "Світла пам'ять 😢", "співчуття рідним і близьким🕯 🙏 🏻", "ковід нікого не щадить😣світла Пам'ять😢", "світла пам'ять😢", "світла пам'ять", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська співачка Наталія Могилевська розповіла цікаві факти про себе.

Як раніше повідомляв портал "Українці, відому виконавицю Наталію Могилевську звинуватили в поганому смаку.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Наталія Могилевська розповіла про роботу у своїй школі.