Відома українська співачка, успішна виконавиця, найскандальніша і епатажна артистка на українській сцені Оля Полякова розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона показалася без макіяжу в приміщенні, схожому на офіс, і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Красуні! Представляю вам свій неймовірний BEAUTY BOX 🎁 всередині бестселери моєї декоративної косметики і парфум "Королева ночі" 🤍 лімітована кількість! 70 боксів! Тільки в мережі магазинів @bomondua! Дозвольте собі більше з @polyakova.beauty_official 💋", - підписала відеоролик скандальна артистка.

Мільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки в соціальній мережі, з величезним задоволенням стежить за кожним постом своєї улюблениці. Фолловери залишають безліч коментарів під кожною публікацією, і ця – не стала винятком.

"Краса", "Купила собі підводку, чекаю коли приїде. Буду тестувати) впевнена буде захват ❤️❤️❤️", "Оль ти така бомба ракета коли мінімум мейкапа"," Ціна?", "Поділитися пластичним хірургом)", "Можна мені яка ціна Оля ви класна", " користуюся тушшю - за смішні гроші дуже-дуже крутої якості ( так як Боженька не дав шикарних брів, то можу сказати, що я знайшла те, що шукала 👍) @polyakovamusic", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що відома українська співачка Оля Полякова запросила публіку на новий випуск гіпершоу.

Як раніше повідомляв портал " Українці, популярна артистка Оля Полякова похвалилася шикарною фігурою.

Також портал "Українці" писав, що скандальна виконавиця Оля Полякова показала свою попу.