Відома українська телеведуча, популярна жартівниця Леся Нікітюк поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася в домашніх умовах і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Як добре повертатися додому, де тобі завжди зустрічає твій коханий... Пилосос😍 Альо це не просто пилосос, він мийний бездоротовий Philips 8000 Series Aqua XC8149/01. Бачили такий? Я останній раз так офігівала, коли побачила в океані акулу молот😂 Якби сказала Мама Кет-мда... це річ😊", - підписала свої фотографії Леся.

Крім цього, українська телеведуча розповіла, чому вона так закохалася в цей пилосос.

"А він закохав мене в себе, тому що: • унікальна насадка пилососить та робить вологе прибирання одночасно. Вона складається з резервуара з водою та накладки з мікрофібри • туди можна додати миючий засіб і видалити до 99% бактерій • легкий і компактний • прибирає всю квартиру без підзарядки • є міні-насадка з турбощіткою для шерсті Рафіка #Philips8000SeriesAqua, #вологеприбиранняphilips", - поділилася ведуча.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки, з особливим інтересом і пристрастю спостерігає за кожним постом свого кумира. Люди пишуть чималу кількість відгуків під кожною публікацією знаменитості, і ця - не стала винятком.

"О! Вітаю в армії тих, хто зірвався з ланцюжка!😂 😂 😂 я його обожнюю)", "він завжди вірний тобі, цінуй його😂 😂 😂", "протягом року два рази вже ламався", "і правда, візьміть Лесю заміж, аж надто задоволена😂 😂 😂 😂", "ІВАНІВНА, ви бомба! Привіт з Хмельницького ❤️", "у мене такий вже більше року 👏 дууже навіть нічого 🙌", - залишають коментарі фоловери української телезірки.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Леся Нікітюк показала довгі ноги.

Як раніше повідомляв портал " Українці, популярна телеведуча Леся Нікітюк показала унікальне почуття гумору.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Леся Нікітюк зачарувала аудиторію шикарним тілом.