Знаменита артистка з розмахом відзначила сімейне свято. Алла Пугачова виконала мрію молодого кавалера.

Днями дочка Христини Орбакайте Клавдія Земцова відзначила день народження, дівчинці виповнилося дев'ять років.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Бабуся іменинниці не могла пропустити сімейне торжество. Алла Пугачова з'явилася на веселій вечірці разом зі своїми дітьми без Максима Галкіна.

В ході святкового вечора було знято чимало відеороликів і фотознімків за участю Примадонни. Один з кадрів розмітив в Instagram-каналі молодий шанувальник Алли Пугачової на ім'я Дмитро.

На фото російська співачка стоїть в довгій чорній сукні з широким поясом в області талії. Зірка виглядає суворою і ставною, вираз її обличчя не випромінює привітності. Чоловік поруч зі співачкою скромно зібрав руки за спиною, не вторгаючись в особистий простір Алли Пугачової.

Дмитро зізнався, що на дні народження Клавдії Земцової здійснилася його мрія, а першу зустріч з артисткою він ніколи не забуде. "Жінка-вогонь, жінка-легенда", — висловився про Примадонну її шанувальник.

Знімок отримав бурхливу реакцію користувачів мережі у вигляді лайків і коментарів.

пост в Instagram шанувальника Алли Пугачової
пост в Instagram шанувальника Алли Пугачової

"Воістину велика жінка", "Пора б уже Галкіна міняти", "Відмінне фото! Тільки зараз побачила дітей! Вони так невимушено потрапили в кадр! Супер", - написали шанувальники до фото Алли Пугачової з молодим кавалером.