Відомий російський артист, талановитий співак, який представляв свою країну на масштабному конкурсі "Євробачення", учасник проекту "Танці з зірками" Сергій Лазарєв захопив фанатів. Популярний співак показав фото з відпочинку в Мексиці, розповівши фанатам цікаву історію про піраміду.

Відповідні фотографії Сергій Лазарєв розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Популярний співак відправився на черговий відпочинок, але вже в Мексику. Він вирішив розповісти цікаву історію про одну піраміду. Сергій зробив яскраві знімки на тлі цієї піраміди, надівши білу футболку, джинси з дірками, сонцезахисні окуляри і капелюх.

"🇲🇽 Мексика! Піраміда Сонця в Стародавньому зруйнованому місті Теотіуакан! Подорожі в такі стародавні міста-незабутні емоції та враження! Тут абсолютно унікальна енергетика! Незважаючи на моє усміхнене обличчя, мені трохи моторошно усвідомлювати, що шлях на ці піраміди для багатьох був "дорогою в один кінець", тк їх приносили в жертву Богам. Ось наприклад на цій піраміді Сонця, нагорі стояв храм, де кожен день Богу Сонця приносили в жертву людське серце... таким чином стародавні жителі Теотіуакана вірили, що вони допомагають сонцю завершити щоденне коло", - написав Сергій Лазарєв у своїй публікації.

Шанувальники російського артиста почали коментувати його яскраві знімки з відпочинку.

"Так, дійсно моторошно, і енергетика важкувата. Ви молодець!👏 👏 👏", "Кошмар!!! Дикуни!!! Такі страшні жертвопринесення 😱", - написали фанати Сергія Лазарєва.

Коментарі зі сторінки Сергія Лазарєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Сергія Лазарєва в Instagram

Коментарі зі сторінки Сергія Лазарєва в Instagram
Коментарі зі сторінки Сергія Лазарєва в Instagram

Нагадаємо, що популярний російський співак Сергій Лазарєв показався на відео з Ані Лорак.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Сергій Лазарєв розповів про свою перемогу в проекті "Танці з зірками".

Також портал "Українці" писав, що відомий російський артист Сергій Лазарєв звернувся до фанатів.